loading...

| Święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła | czytania na dziś

Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Informacje

Zamknij wpis

Bydgoszcz: półkolonie zimowe w Oratorium "Dominiczek"

W trzech województwach, na terenie których znajdują się placówki salezjanów Inspektorii Pilskiej, dobiegł końca pierwszy tydzień ferii zimowych. A to oznacza, że dzieci i młodzież z Kujaw, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, spędziły intensywny czas na organizowanych półkoloniach i obozach. Tak było m.in. w bydgoskim Oratorium "Dominiczek".

Tegoroczne półkolonie w bydgoskim Oratorium "Dominiczek" były przedłużeniem obchodów Święta Bożego Narodzenia, ponieważ myślą przewodnią był film pt. "Opowieść wigilijna Muppetów". Przeżywaliśmy je z radością, miłością, wiarą, przyjaźnią, nadzieją, radością i szczęściem - tak właśnie nazywały się nasze grupy. Łącznie uczestniczyło w nich 145 osób. Na naszych podopiecznych czekało wiele atrakcji - dzień sportu, wyjazd na termy maltańskie w Poznaniu, przedstawienie w Baju Pomorskim oraz wiele wspólnych zabaw.

Dziękujemy Panu Bogu za owocnie i bezpiecznie przeżyte półkolonie. Dzieciom za uśmiech i radość dziękujemy. A ks. Krzysztofowi i całej kadrze za wspaniały czas, wielkie serce do dzieci składamy ogromne "Bóg zapłać". Mamy nadzieję, że nasi wychowankowie równie niecierpliwie jak my czekają na półkolonie letnie.

Animatorzy Oratorium "Dominiczek"
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl