">
loading...

Sobota XVIII tygodnia okresu zwykłego | Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny | czytania na dziś

Imieniny: Marii, napoleona, Stelii

Informacje

Zamknij wpis

2 Tm 2,3 w Rumi

3 kwietnia 2011 roku, w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi, odbył się koncert akustyczny zespołu 2 Tm 2,3 - popularnego "Tymoteusza". Ten koncert rozpoczął w naszej parafii czas przygotowania do uroczystości beatyfikacji sługi bożego Jana Pawła II.

W ramach tego przygotowania, w niedzielę przed Mszą św. wysłuchujemy przemówień papieskich. W każdą sobotę wieczorem zapraszamy parafian do wspólnego obejrzenia filmu o Janie Pawle II - to w kwietniu. A na miesiąc maj przygotowaliśmy spotkania pod hasłem: "'Wspomożycielka" czyta Jana Pawła II". Te spotkania będą odbywały się przez cały miesiąc bezpośrednio przed Apelem Jasnogórskim, który w naszej parafii, w tym miesiącu, jest obchodzony bardzo uroczyście.

 

ks. Grzegorz Gruba sdb

 

_________________________________________

Fragment koncertu:
Galeria zdjęć:
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl