loading...

Czwartek Wielkanocny | czytania na dziś

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Informacje

Zamknij wpis

Kobylnica: jubileusz dwudziestolecia Salezjanów Współpracowników

27 września 2018 roku Salezjanie Współpracownicy z Kobylnicy zebrali się na uroczystej Mszy św., aby dziękować Bogu za 20 lat funkcjonowania i działania SSW przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kobylnicy.

Oprócz Współpracowników obecnie działających, z zaproszenia skorzystała też część osób, które 20 lat temu składały przyrzeczenia, choć z różnych względów nie uczestniczą obecnie w życiu wspólnoty SSW.

Zaproszeni zostali również kapłani, którzy prowadzili naszą wspólnotę w minionym dwudziestoleciu. Wśród przybyłych księży był ks. Eugeniusz Łodyka, ks. dyr. Andrzej Marchewka, ks. Marcin Nowicki, Delegat inspektorialny SSW, który przewodniczył Mszy św. i wygłosił homilię. W liturgii uczestniczyli także kapłani z naszej parafii, z ks. Proboszczem Wojciechem Pettke na czele. Po homilii Salezjanie Współpracownicy odnowili swoje przyrzeczenia. Po uroczystej Eucharystii wszyscy spotkali się na braterskim świętowaniu przy stole.

Z okazji pięknego jubileuszu życzymy wszystkich Salezjanom Współpracownikom z Kobylnicy radosnego zapału i wytrwałości w kroczeniu drogą codzienności zgodnie ze wskazówkami ks. Bosko.

Maria Kuźniar
Koordynator SSW Kobylnica
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl