loading...

Czwartek XIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Augustyna Zhao Rong i Towarzyszy | czytania na dziś

Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Informacje

Zamknij wpis

Ląd: drugie spotkanie Salezjańskiej Szkoły Duchowości Młodzieżowej

„Tajemnica i moc Eucharystii” – to hasło drugiego spotkania formacyjnego, które odbyło się w dniach 1-3 marca w Lądzie, w tegorocznej edycji Salezjańskiej Szkoły Duchowości Młodzieżowej.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób. Najliczniejszą grupą była reprezentacja z Ostrowa Wielkopolskiego, której towarzyszyły s. Marta Napora FMA i s. Agnieszka Czerwińska FMA.

Weekendowe spotkanie wypełniły konferencje głoszone przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB oraz ks. Macieja Sarbinowskiego SDB, które pomogły w głębszym zrozumieniu i przeżyciu spotkania z żywym Jezusem podczas Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spotkania SSDM to nie tylko konferencje i modlitwa, lecz również czas budowania wspólnoty podczas czynnej rekreacji oraz stole czy ognisku.

Kolejne spotkanie SSDM – na które już serdecznie zapraszamy – odbędzie się w maju, podczas którego zatrzymamy się nad sakramentami bierzmowania i spowiedzi świętej. 

Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl