loading...

Wtorek XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś

Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ląd: spotkanie dla małżonków

Zamknij wpis

Ląd: spotkanie dla małżonków

W niedzielę, 23 września 2018 roku w Lądzie, odbyło się spotkanie formacyjne dla małżeństw, którego organizatorem był Ośrodek Duchowości i Kultury. 

W książce pt. „Remont małżeński” Autor – Pan Jacek Pulikowski – pisze: „Żyjemy w strasznych czasach, gdzie profesjonalnie walczy się z rodziną, zastawia się pułapki na żony i mężów”. I co z tym można zrobić? Albo udawać, że tak nie jest i przespać ten czas lub wyjść naprzeciw trudnościom i niebezpieczeństwom, które zagrażają małżeństwom i rodzinom i wspierać się w osiąganiu „świętości małżeńskiej przez budowę komunii osób na wzór komunii Osób Boskich” (św. JPII).

Dzięki współpracy Ośrodka Duchowości i Kultury w Lądzie z zaprzyjaźnionymi rodzinami, 23 września odbyło się pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie warsztatowo – modlitewne dla małżeństw, na które przybyło 27 par małżeńskich z różnych miejscowości m.in.: Słupcy, Poznania, Pniew. Każde spotkanie składa się z części warsztatowej, podczas której w parach małżeńskich przerabiane są poszczególne tematy życia małżonków, oraz z części modlitewnej. 

Zachęcamy do organizowania podobnych spotkań w Waszych parafiach. Służymy pomocą. Kolejne „Lądzkie spotkanie dla małżonków” odbędzie się 4 listopada.
Poniżej podajemy link do ciekawych materiałów formacyjnych:
http://e-rekolekcje.pl/spotkanie-malzenskie-w-ladzie/​

Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie
www.e-rekolekcje.pl
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl