loading...

Wtorek XI tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś

Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Ląd: spotkanie Only4Men

Zamknij wpis

Ląd: spotkanie Only4Men

8 września w Lądzie odbyło się inaugurujące spotkanie dla mężczyzn z cyklu Only4Men w roku formacyjnym 2018/2019. Do lądziego klasztoru przyjechało ponad 400 mężczyzn z różnych stron Polski i spoza naszej Ojczyzny, aby uczestniczyć m.in. w konferencji formacyjnej prowadzonej przez ks. Dominika Chmielewskiego.

Centrum każdego spotkania jest Eucharystia, do której wielu uczestników przygotowuje się poprzez solidnie przygotowany i przeżyty sakrament pojednania w lądzkim kościele. Gościem specjalnym spotkania był Piotr Kowalczyk – znany raper TAU – który podzielił się z uczestnikami spotkania świadectwem doświadczenia żywego Jezusa Chrystusa.

Dla wielu mężczyzn spotkanie to było również okazją do wejścia na drogę formacyjną grupy „Wojownicy Maryi”, której celem jest zawierzenie siebie Maryi i podjęcie wraz z Nią walki z grzechem, aby pełniej żyć łaską Boga.

Następne spotkania z cyklu Only4Men odbędzie się w Lądzie 3 listopada.

Zachęcamy do odwiedzenia strony na Facebooku: Only4Men oraz do obejrzenia świadectwa protestanta, który uczestniczył w spotkaniu Only4Men.

Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie 
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl