loading...

Wtorek I tygodnia adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Damazego I | czytania na dziś

Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Informacje

Zamknij wpis

Szkolne Koło Caritas w Bydgoszczy

30 listopada wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami wzięli udział w finale akcji “Czysta godność”. Za zebrane podczas wcześniejszej sprzedaży ciast pieniądze zakupili środki czystości do łaźni dla osób bezdomnych, prowadzonej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej.

Następnie zakupione produkty oraz zebrane wcześniej ręczniki i odzież przewieźli do siedziby Caritas. Podczas tej akcji zostały również przekazane pieniądze na zakup pralki przemysłowej do wspomnianej łaźni – pieniądze te udało się zebrać dzięki niezwykłemu zaangażowaniu rodziców uczniów naszej szkoły.

Ilość przyniesionych darów była imponująca! Kwota zebrana podczas sprzedaży ciast pozwoliła na zakup ogromnej ilości środków czystości. Jest nam niezwykle miło, że tak wielu uczniów i rodziców włączyło się w naszą akcję i odpowiedziało na prośbę o pomoc. Pragniemy podziękować każdemu, kto upiekł ciasto na sprzedaż i poświęcił swój cenny czas. Pragniemy także podziękować każdemu, kto wsparł tę akcję finansowo lub przyniósł dary.​
Bez Państwa pomocy ten sukces nie byłby możliwy! Bóg zapłać!

Pragniemy również przypomnieć, że nasza akcja trwa do końca maja 2018 roku.

Agnieszka Piechowiak i ks. Marcin Balawander – Szkolne koło Caritas
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl