loading...

Środa XVII tygodnia okresu zwykłego | Rocznica poświęcenia rzymskiej Bazyliki Najśw. Maryi Panny | czytania na dziś

Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Informacje

Zamknij wpis

Zaproszenie na wczasorekolekcje dla rodzin salezjanów

Serdecznie zapraszamy rodziny salezjanów na odpoczynek połączony z rekolekcjami do Kniewa w terminie 5 - 12 lipca 2020 r.

Chcemy przeżyć ten czas w radości i modlitwie, w poznawaniu świętego Jana Bosko i świętych salezjanów, oraz przybliżyć postać sługi Bożej Matusi Małgorzaty.

Mamy nadzieję bliżej poznawać duchowość założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego, a tym samym wspomóc modlitewnie naszych synów i córki w wytrwaniu w powołaniu i pracy salezjańskiej. Nie zabraknie wspólnej modlitwy, Eucharystii, konferencji, spotkań - gdzie będziemy mogli dzielić się naszymi rodzicielskimi troskami.

Planujemy nawiedzić Monaster Najświętszej Dziewicy na Pustyni sióstr Betlejemek, Sanktuarium Matki Królowej Polskiego Morza w Swarzewie, przejść i rozważać drogę krzyżową w lasach piaśnickich (miejscu straceń ludności polskiej w czasie II Wojny Światowej), wspólne wycieczki nad jezioro żarnowieckie, pobyt na plaży w Dębkach nad morzem oraz spływ kajakami rzeką Piaśnicą do morza. Chcemy wspólnie odpocząć i poczuć radość pierwszych wychowanków ks. Bosko.

Zapisy przyjmują:

Bożena i Janusz Majewscy
tel. 537 769 129
e-mail: rekolekcje@majewscy.eu
Jeśli nie odbieramy/odrzucamy połączenie telefoniczne, prosimy o sms-a – oddzwonimy.
Zapraszamy i prosimy o modlitwę w intencji wczasorekolekcji.

źródło: www.sdbwroc.pl
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl