loading...

Sobota II tygodnia Wielkiego Postu | Wspomnienie dowolne Św. Turybiusza z Mongrovejo | czytania na dziś

Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

Informacje

Zamknij wpis

Boski Festiwal 2017

Poza nami kolejna edycja Boskiego Festiwalu, który odbył się w Szczecinie pod hasłem: „O rycerzach i księżniczkach, czyli mężczyzną i kobietą stworzył ich”.

Za nami kolejna edycja Boskiego Festiwalu, który odbył się w Szczecinie pod hasłem: „O rycerzach i księżniczkach, czyli mężczyzną i kobietą stworzył ich”. Warsztaty m.in. z Moniką i Marcinem Gajdą, wykłady, świadectwa zaproszonych gości oraz dobra muzyka wypełniały czas kilku festiwalowych dni. Dopełnieniem rozważanych tematów były spotkania z Jezusem w Eucharystii oraz podczas wieczornych modlitw uzdrowienia i uwielbienia.

Gościem specjalnym tegorocznego Boskiego Festiwalu była s. Anna Nobili ze Zgromadzenia Robotniczek ze Świętego Domu z Nazaretu, która przed swoim nawróceniem była tancerką w klubach erotycznych i tańczyła „przy rurze”. Do Szczecina przybyły również dziewczyny ze szkoły tańca „Holy Dance” z Palestriny, którą prowadzi Siostra Anna. Tańcem ukazały życie „biblijnej Samarytanki”, z którą dziś tak wielu młodych ludzi może utożsamiać się.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia Boskiego Festiwalu 2017r. Nasze szczególne podziękowania kierujemy do ENERGA – sponsora całego wydarzenia w Szczecinie.

Poniżej link do świadectwa słynnego rapera – TAU Piotra Kowalczyka https://drive.google.com/open?id=0BzFn9UCzX_ErbTI0SHFKaDVzVDA
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl