loading...

Informacje

Zamknij wpis

Pierwszy zjazd Salezjańskiej Szkoły Duchowości Młodzieżowej

W dniach od 8 do 10 września w Bydgoszczy odbył się pierwszy zjazd Salezjańskiej Szkoły Duchowości Młodzieżowej. Na zaproszenie do wzięcia udziały w zajęciach w SSDM odpowiedziało ok 130 młodych ludzi z całej Polski.

Ponad połowa uczestników była spoza placówek salezjańskich. Czas zajęć podzielony był na 3 bloki: blok pracy nad ciałem i z ciałem – zajęcia prowadził Mateusz Godlewski z Warszawy; blok pracy nad życiem psychicznym – zajęcia prowadzili Katarzyna Nowicka z Rumi oraz Andrzej Sowa z Bielska Białej; blok pracy nad życiem duchowym – zajęcia prowadzili salezjanie.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia I zjazdu SSDM. Dziękujemy Energa – za zasilnie SSDM. Nasze szczególne podziękowania składamy na ręce Księży Dyrektorów miejscowych wspólnot salezjańskich: ks. Tadeusza Itrycha oraz ks. Krzysztofa Nestoruka. Dziękujemy niezmiernie wszystkim Animatorom Oratorium Dominiczek, bez których niemożliwe byłoby zorganizowanie tego zjazdu. To podziękowanie składamy na ręce ks. Krzysztofa Rudzińskiego.

Ks. Dominik Chmielewski SDB & ks. Maciej Sarbinowski SDB
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl