loading...

| Wspomnienie dowolne Bł. Jerzego Matulewicza | czytania na dziś

Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Informacje

Zamknij wpis

Lubrza: rekolekcje dla młodzieży w Radio Maryja

Zapraszamy do udziału w radiowych rekolekcjach wielkopostnych dla młodzieży, które ruszają na antenie Radia Maryja już w najbliższy czwartek, 26 marca. W tym roku mowa będzie o Bożej dezynfekcji serca i ducha.

Trzydniowe rekolekcje poprowadzi ks. Michał Sabada SDB z Salezjańskiego Domu Maryi Królowej Pokoju w Lubrzy. Nauki będą odbywały się w Radiu Maryja od czwartku do soboty. Pierwsze spotkanie rekolekcyjne już 26 marca o godz. 16.30.

Do skorzystania z rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży, które w tym roku odbędą się w czasie epidemii koronawirusa, zachęca ks. Antoni Balcerzak SDB.

– W czasie tegorocznego Wielkiego Postu nie ma rekolekcji szkolnych, nie ma rekolekcji parafialnych, nie ma zajęć w szkołach i uczelniach, więc zapraszamy. Włączmy Radio Maryja i skorzystajmy z rekolekcji dla młodzieży. Już w najbliższy czwartek, piątek i sobotę o 16.30 i 21.30 będziemy uczyć się dobrze dezynfekować ręce i serce. Koronawirus boi się dezynfekcji, tak jak diabeł boi się święconej wody. Dlatego w duchu wiary, wpatrzeni w serce Pana Jezusa i Maryi, proponujemy młodzieży duchową dezynfekcję serc i umysłów. Zapraszamy razem z ks. Michałem Sabadą z Salezjańskiego Domu Maryi w Lubrzy z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej – mówi ks. Antoni Balcerzak.

Każdy dzień rekolekcyjny przebiegać będzie w dwóch blokach transmisyjnych. Pierwszy, od godz. 16.30, będzie obejmował konferencję z modlitwą. Drugi zaplanowany, na godz. 21.30, to Czas Wzrastania.

Rekolekcji będzie można słuchać również w Internecie: https://www.radiomaryja.pl/live/

źródło: www.radiomaryja.pl
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl