loading...

Środa XXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Januarego | czytania na dziś

Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Informacje

Zamknij wpis

Zabawa andrzejkowa w pilskim Oratorium

24 listopada 2012 r., w Oratorium im. bł. Piątki Poznańskiej, przy ulicy Libelta w Pile, odbyła się Zabawa andrzejkowa dla dzieci. Impreza zaczęła się tradycyjnie modlitwą… Tuż po niej wszyscy wpadli w wir zabaw i tańców. Nawet najmłodsze dzieci, otoczone opieką naszych animatorów, wciągnęły się żywo do zabawy, począwszy od tańca integracyjnego po dowolne style. Nie zabrakło oczywiście krótkich przerw na odpoczynek i zjedzenie łakoci, przyniesionych przez uczestników Andrzejek.

W sali św. Łukasza (czyli sali plastycznej naszego Oratorium), były malowane twarze: dzieci miały do wybory przeróżne wzory i mniej lub bardziej utalentowanych w tym względzie animatorów. W sali barowej ustawiony był tzw. „szwedzki stół”, pełen ciastek, chrupek i przeróżnych słodkości. Podczas krótkiej przerwy w tańcu, animatorzy poprowadzili zabawę pt. „skok ze spadochronu”, która sprawiła wszystkim wiele frajdy.

Pod koniec imprezy zagościł u nas Ks. Proboszcz Jerzy Worek, który wygłosił krótkie słówko i pobłogosławił, kończąc tym samym andrzejkowe szaleństwo. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a ks. Adamowi i ks. Michałowi za zorganizowanie kolejnej tak udanej zabawy.

Weronika Kamińska
Animator Oratorium
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła, tel. 067 352 27 20

Fax 067 352 27 56 , pila@salezjanie.pl