loading...

Czwartek XII tygodnia okresu zwykłego | czytania na dziś

Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Działalność

Zamknij wpis

Na Skale budować swoje młode życie

Uściski, wymiana kontaktów, nawet łzy wzruszenia, ale przede wszystkim gorące pragnienie życia z Jezusem i pogłębiania przyjaźni z Nim.

Tak zakończyły się Rekolekcje Oazy Nowego Żucia I stopnia, pierwszego turnusu, które odbywały się w Pałacu w Trzcińcu, koło Czaplinka.
29 uczestników z różnych miejscowości naszej inspektorii (ale także z poza niej) oraz 6 osób z kadry wychowawczej na czele z Księdzem Jackiem Grochowskim SDB rozpoczęło swoje rekolekcje 1 lipca, a zakończyło 17 lipca.
Codzienna Eucharystia, osobista modlitwa czyli Namiot Spotkania, spotkania w grupach, zabawy, ale też rozmowy, konferencje i dzielenie się doświadczeniem Bożej miłości, miało doprowadzić uczestników do świadomej i dobrowolnej decyzji oddania swego życia Jezusowi jako Panu i Zbawicielowi.
Ważnym znakiem tej oazy rekolekcyjnej była skała – Chrystus, na którym chcemy budować swoje życie osobiste i wspólnotowe przez trwanie przy 10 przykazaniach Bożych i przy 10 Drogowskazach Nowego Człowieka.
Mamy nadzieję, że wspaniały czas duchowych przeżyć będzie przynosił obfity owoc w życiu każdego uczestnika tych Rekolekcji.
kl. Jakub Marek
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl