Wtorek, 28 marca 2017 r. imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Młodzież

Warsztaty decoupage dla młodzieży w Pile

W piękny sobotni poranek, 17.11.2012 r., w Oratorium im. bł. Piątki Poznańskiej w Pile zorganizowane zostały dla młodzieży warsztaty z nauką techniki decoupage (dekupażu). Zajęcia prowadzone były przez naszych Ekspertów: p. Paulinę Balik oraz p. Grażynę Tylkę.

Po modlitwie i wspólnym śpiewie udaliśmy się do sali plastycznej Oratorium, w której robiliśmy wspaniałe rzeczy. Nauczyliśmy się techniki ozdabiania pięknymi wzorami i nowymi sposobami szkła i kawałków drewna. Efekty naszej pracy można podziwiać w galerii zdjęć. Byliśmy tak zajęci i wciągnięci w pracę, że czas przerwy wykorzystaliśmy na wykańczanie naszych dzieł. Wśród uczestników wyłoniło się kilka ukrytych talentów zarówno w doborze wzorów, jak i kolorów.
Bardzo dziękujemy ks. Adamowi za zorganizowanie warsztatów, p. Paulinie i p. Grażynie za naukę tej techniki, oraz p. Dorocie Skrzypczak i grupie animatorów za przygotowanie pysznego obiadu i deseru dla uczestników.
Zajęcia były naprawdę ciekawe, dlatego mamy nadzieję, że kolejne podobne odbędą się już niedługo. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej http://www.oratorium.janbosko.pila.pl/ na której znajdują się wszystkie informacje o zbliżających się akcjach oratorium oraz galeria zdjęć.

Agnieszka Uliczka
Animator Oratorium ;)

odsłon: 1555 | aktualizowano: 2012-11-27 08:25 |
projektowanie stron www szczecin, branding, logo design © 2010 - 2017 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła Tel. 067 352 27 20; Fax 067 352 27 56, pcholewa@salezjanie.pl [ Online: 9 os. ]