loading...

XVIII Niedziela okresu zwykłego | Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża | czytania na dziś

Imieniny: Klary, Romana, Rozyny

Salezjanie

Zamknij wpis

Zaproszenie na nowennę!

Zbliżamy się do Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Maryja, pod tym tytułem, była szczególnie czczona przez naszego Ojca, świętego Jana Bosko, który stawiał Matkę Chrystusa swoim chłopcom w Oratorium, jako wzór wszelkich cnót, aby mogli Ją naśladować i w ten sposób kroczyć drogami Zbawienia.

Chcielibyśmy przygotować się do tego ważnego wydarzenia poprzez wspólną Nowennę. Dlatego Salezjańska Grupa Medialna Art. 43, działająca przy naszym Seminarium w Lądzie, przygotowała Multimedialną Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Maryi. Składa się ona z tradycyjnego, salezjańskiego słówka, wygłoszonego przez naszych wychowawców oraz modlitwy. Każdego dnia Nowenny na naszej stronie internetowej (www.wsdts.pl) będzie publikowany filmik wraz z tekstem rozważań i modlitw. Wszystkie słówka będą dostępne na kanale WSDTSL w serwisie Youtube.

Zachęcamy do wykorzystania tych materiałów w szkołach, parafiach, oratoriach, ośrodkach wychowawczych i wszędzie tam, gdzie spotykacie jest obecna młodzież. Staraliśmy się wykonać to dzieło najlepiej jak potrafiliśmy. Na zachętę została przygotowana filmowa zapowiedź, do której obejrzenia zapraszamy poniżej. Dodatkowo w załączniku znajduje się prosty plakat reklamujący Nowennę.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Z ramienia Salezjańskiej Grupy Medialnej Art. 43
kl. Krzysztof Jaskólski SDB

 

Zaproszenie video

Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl