loading...

XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Marii Magdaleny | czytania na dziś

Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Salezjanie

Zamknij wpis

10–lecie wspólnoty SSW parafii p.w. św. Jana Bosko w Pile

W Uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych (24.05.2012r.), Wspólnota Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników parafii p.w. św., Jana Bosko w Pile obchodziła jubileusz 10-lecia istnienia.

Z tej okazji została odprawiona uroczysta Msza św., której przewodniczył Wikariusz Inspektora ks. Jarosław Pizoń. Podczas Eucharystii Salezjanie Współpracownicy odnowili złożone przyrzeczenia. Wielką radością była również obecność sióstr FMA oraz P. Małgorzaty Gozdery - Koordynator Prowincjalnej.

Po Mszy św. Rodzina Salezjańska naszej parafii spotkała się na uroczystej kolacji. Ten czas był okazją do wielu refleksji, wspomnień, podziękowań i życzeń.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do powstania naszej wspólnoty, za trud wniesiony w czas naszej formacji duchowej i salezjańskiej. Serdecznie dziękujemy ks. Józefowi Dubińcowi, ks. Zenonowi Klawikowskiemu, ks. Tadeuszowi Żebrowskiemu, ks. Inspektorowi Markowi Chmielewskiemu oraz Salezjanom Współpracownikom parafii Świętej Rodziny w Pile. Szczególne podziękowania składamy na ręce ks. Jerzego Worka, za jego ojcowską troskę nad naszą wspólnotą lokalną.


„Ojcze uwielbiam Cię, bo jesteś dobry i kochasz wszystkich. Dziękuję Ci za to, żeś mnie stworzył i odkupił. Żeś mnie powołał do Twojego Kościoła i że dałeś mi w nim poznać Apostolską Rodzinę Księdza Bosko,
która żyje dla Ciebie w służbie młodzieży i warstw ludowych.
Pociągnięty Twoją miłosierną Miłością, Chce odwzajemnić Twoją miłość czyniąc dobro. (…) „

Anna Maligłówka SSW
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła, tel. 067 352 27 20

Fax 067 352 27 56 , pila@salezjanie.pl