loading...

XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Marii Magdaleny | czytania na dziś

Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Salezjanie

Zamknij wpis

Przygotowania do beatyfikacji s. Marii Troncatti

Kochani, od środy 21 listopada 2012, trwa triduum do beatyfikacji s. Marii Troncatti, naszej siostry - salezjanki, misjonarki w Ekwadorze.

Beatyfikacja odbędzie się w Macas, w Ekwadorze - w sobotę, 24 listopada 2012, o godz. 16.00 naszego czasu (w Ekwadorze będzie wtedy godz. 10.00). Zapraszam wszystkich do włączenia się w to triduum. Na stronie internetowej naszej inspektorii - www.cmw.osw.pl znajdują się rożne informacje na ten temat. Jest też propozycja triduum i razem z nami - siostrami się modlić, prosząc za wstawiennictwem s. Marii Troncatti o wybrane łaski nam potrzebne. A ona była niesamowita w wypraszaniu łask. Tam też jest możliwość oglądania bezpośredniej transmisji z beatyfikacji w sobotę - 24 listopada. A także obejrzenia kilku prezentacji na You Tube oraz poczytania o s. Marii.

Kochani, proszę wejdzie na naszą stronę i zainteresujcie nią innych, byśmy mogli wszyscy poznać tę wspaniałą misjonarkę Indian Shuarów i zyskać w niej wielką orędowniczkę u Boga w naszych intencjach.

Zapraszam do spotkania z s. Marią Troncatti. Roześlijcie tego maila do wszystkich swoich znajomych. Niech będzie Bóg uwielbiony w swoich świętych!

s. Grażyna Sikora fma
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła, tel. 067 352 27 20

Fax 067 352 27 56 , pila@salezjanie.pl