loading...

Środa XXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Januarego | czytania na dziś

Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Informacje

Zamknij wpis

Rozpoczęcie roku duszpasterskiego w Wierzchowie - spotkanie integracyjne wszystkich grup

Ognisko podczas deszczu brzmi dość niespotykanie, ale nie u nas. W niedzielę (10. 09. 2017 r.) w naszej parafii odbył się piknik rozpoczynający kolejny rok pracy duszpasterskiej, w którym uczestniczyły różne grupy duszpasterskie ze swoimi rodzinami:

Panowie Apostołowie, ministranci, animatorzy oratorium, schola, grupa oratoryjna, oraz wszyscy, ci którzy mają swój wkład w pracę parafii. Mimo, że padał deszcz było nas wielu. Celem tego spotkania było zintegrowanie się grup duszpasterskich. Uśmiechy i radosny, rodzinny nastrój sprawiły, że zza chmur wyszło piękne słońce. Wszyscy świetnie się bawili grając w piłkę, chodząc na szczudłach czy uczestnicząc w wyścigach rzędów, co nie było łatwym zadaniem. Nie zabrakło również kiełbasek, pysznej grochówki, słodkości, czy wypieków, które przynieśli ze sobą goście.

Nie wszyscy mogli być z nami. Niektóre nasze panie, w tym czasie gościły pielgrzymów idących do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Zamartym. W Oratorium zorganizowały przepyszny poczęstunek dla strudzonych pątników.

Beata Patalas
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła, tel. 067 352 27 20

Fax 067 352 27 56 , pila@salezjanie.pl