loading...

Sobota XIII tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Benedykta Opata | czytania na dziś

Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

Informacje

Zamknij wpis

Szczecin: ks. Leszek Zioła SDB Osobowością Roku 2018

Ks. Leszek Zioła SDB, Dyrektor Szkół Salezjańskich w Szczecinie, zwyciężył w plebiscycie "Głosu Szczecińskiego" w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna" i uzyskał zaszczytny tytuł Osobowość Roku 2018.

Przedstawiciele wszystkich powiatów naszego regionu zjechali się do Szczecina na uroczystą galę przyznania prestiżowych tytułów. Uroczystość odbyła się w Hotelu Dana. Wyróżnienia zostały przyznane w czterech kategoriach: biznes, kultura i sport, działalność społeczna i charytatywna oraz samorządność i społeczność lokalna. Plebiscyt odbył się na dwóch etapach: powiatowym i regionalnym.

Specjalnie powołana kapituła przyznała również nagrodę specjalną w postaci tytułu „Człowieka Roku”. Otrzymała go prof. dr hab. n. med. Barbara Dołęgowska za dokonania naukowe.

Ks. Leszek Zioła SDB został nominowany za: działalność wykraczającą daleko poza codzienne obowiązki, organizację. Jego praca skupia się przede wszystkim na systematycznej pracy z młodzieżą defaworyzowaną, z trudnościami wychowawczymi oraz ich rodzinami.

źródło: gs24.pl
Salezjanie

Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria pw. św. Wojciecha

ul. Św. Jana Bosko 1, 64-920 Piła

tel. 067 352 27 20, fax 067 352 27 56 / towsalez@pi.onet.pl