Wyniki wyszukiwania dla:

Piła: świąteczne spotkanie w Oratorium św. Jana Bosko

W piątkowy wieczór, 20 grudnia 2019 r., na opłatku oratoryjnym spotkało się ponad 100 osób związanych z Oratorium św. Jana Bosko w Pile.

Był to moment nie tylko składania życzeń, ale również podziękowania osobom, które przez cały rok angażują się w działalność Oratorium.
Dzieci, animatorzy, salezjanie współpracownicy, ministranci, Szkolne Koło Caritas oraz członkowie diakonii muzycznej zasiedli przy wspólnym stole by wśród kolęd i radości przywitać Nadchodzącego Zbawiciela.

ks. Jarosław Krzysztonek SDB


Podziel się tym wpisem: