Wyniki wyszukiwania dla:

Konin: świąteczne spotkanie absolwentów

W sobotnie popołudnie, 28 grudnia 2019 roku, odbyło się świąteczne spotkanie absolwentów Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie.

Jakże miło było spotkać naszych byłych uczniów – dziś już dorosłych, przedsiębiorczych i otwartych na świat ludzi. Była to również okazja do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń.

Paula Klama, nasza absolwentka, opowiedziała o swojej twórczości poetyckiej i drodze do spełniania marzeń.

Drodzy Absolwenci – dziękujemy za Waszą obecność, było nam niezmiernie miło spotkać Was po latach, cieszymy się z Waszych sukcesów i trzymamy za Was kciuki!

Małgorzata Kieliszkowska


Podziel się tym wpisem: