Wyniki wyszukiwania dla:

Ląd: dzień skupienia dla małżeństw

„Święta już niebawem! Pośród zabiegania przedświątecznego nie może zabraknąć czasu na skupienie, spowiedź i przygotowania serca na przyjście Zbawiciela”. Ta myśl towarzyszyła grupie małżeństw, które w ostatnią niedzielę Adwentu, 19 grudnia 2021 roku, przeżywali w lądzkim klasztorze swój dzień skupienia.

W programie spotkania był czas na refleksję nad Księgą Tobiasza, adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź świętą, pracę w małżeństwach na temat relacji z rodzicami i teściami i oczywiście Mszę świętą.

Całość odbyła się w seminarium w Lądzie nad Wartą. Było to już drugie spotkanie małżeństw, które Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie zaproponował głównie małżeństwom z okolic Lądu, ale na ostatnim spotkaniu byli też przedstawiciele z Bydgoszczy i Warszawy.

Po zakończonym spotkaniu wspólnie stwierdziliśmy, że Ląd to dobre miejsce na spotkania dla małżonków. Postaramy się, aby już niebawem przeprowadzić kolejne spotkanie. Dla chcących wziąć udział polecamy obserwować stronę internetową ODiK-u – www.odik.pl oraz stronę na Facebooku.

ks. Rafał Burnicki SDB
Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie


Podziel się tym wpisem: