Wyniki wyszukiwania dla:

Rumia: wakacje ministrantów z mniejszych parafii

Zabawa z rówieśnikami i super przygody. Właśnie tak spędzali swój czas ministranci z mniejszych parafii Inspektorii Pilskiej. Tygodniowe wakacje w Rumi odbyły się w terminie od 1 do 6 sierpnia 2022 r.

Do Rumi przybyli ministranci z Wierzchowa, Kaławy i Lądu – razem 7 osób, a organizatorami wyjazdu byli ks. Piotr Przyborski SDB i ks. Krzysztof Tylutki SDB.

Codzienna Eucharystia, zabawy w oratorium, sporo atrakcji, wycieczki do Gdańska, Gdyni, Sopotu, Władysławowa, nad morze, park wodny w Redzie, Muzeum II Wojny Światowej… Nie było czasu na nudę, a w pamięci na długo pozostaną dobre wspomnienia.

ks. Piotr Przyborski SDB


Podziel się tym wpisem: