Rozpoczął się salezjański maj, a w nim kolejne propozycje modlitewno-rekreacyjno-formacyjne dla młodszych i starszych przygotowane przez inspektorialną Ekipę ds. Duszpasterstwa Młodzieży. Pamiętamy o maturzystach, ósmoklasistach i salezjanach mających przyjąć święcenia diakonatu i prezbiteratu.