Wyniki wyszukiwania dla:

Główczyce: inauguracja sezonu wędkarskiego i rybackiego

3 czerwca 2023 roku w pięknej scenerii nad jeziorem Łebsko w Izbicy, na terenie parafii Główczyce, sprawowano Mszę Św. na inaugurację sezonu wędkarskiego i rybackiego 2023.

Na Eucharystii spotkali się wędkarze i rybacy z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Główczycach, ale także Ci z okolicznych miejscowości. Obecni byli również przedstawiciele Straży Parkowej i strażnicy PZW. Mszę św. w koncelebrze sprawowali ks. Stanisław Pikor SDB oraz ks. Paweł Skolasiński SDB z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Baniach.

Anna Szewczuk


Podziel się tym wpisem: