Szczecin: Nasi współbracia powołani do Rady Kapłańskiej Salezjanie Inspektoria Pilska 07.01.2025 Informujemy, że Ks. Arcybiskup Metropolita Wiesław Śmigiel ustanowił nową Radę Kapłańską Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. Jej zadaniem jest pomoc Biskupowi w zarządzaniu Diecezją.Według nowej ordynacji wyborczej do Rady wchodzi 5 księży zakonnych.Tym razem aż 4 zakonników to nasi Współbracia. Nowymi Radcami zostali:ks. mgr lic. Paweł Żurawiński SDB – proboszcz i kustosz z Kobylanki, wicedziekan Dekanatu Kołbacz;ks. mgr Mariusz Wencławek SDB – proboszcz parafii pw. św. Jana Bosko w Szczecinie;ks. mgr Adam Ścibek SDB – dyrektor i proboszcz ze Szczecina – Wielgowa, Ojciec duchowny Dekanatu Szczecin – Dąbie;ks. mgr Tadeusz Balicki SDB – dyrektor wspólnoty Salezjańskiej pw. św. Jana Bosko w Szczecinie.Naszym Współbraciom gratulujemy! Podziel się tym wpisem: